Uudised

Osale Eesti 4H Sügisakadeemia 2017

Kas tead, mis on Noorteühing Eesti 4H? Ei tea? Tule, vaata järgi!

Noorteühing Eesti 4H korraldab taaskord Sügisakadeemiat ja kutsub osalema kõiki noori alates 14. eluaastast! 22. septembril algusega 17.00 kogunevad noored üle Eesti Koeru Keskkooli, et sisustada koos mõnusalt aega, saada juurde palju uusi teadmisi ning luua kontakte üle Eesti.

Sügisakadeemia korraldusmeeskond on loonud väga mitmekesise ajakava. Kolm päeva on tihedalt sisustatud akadeemilises osas olevate harivate loengute, õhtuprogrammide ja erinevate proovilepanekutega.

Sügisakadeemia peamiseks eesmärgiks on ühendada võimalikult palju noori üle Eesti ja anda neile võimalus läbi uute tutvuste enese arendamiseks ning uute teadmiste omandamiseks. Osalejad saavad oma tavapärasest keskkonnast välja, neil on võimalus  laiendada silmaringi ning iseenda kohta midagi uut teada saada.

4H Sügisakadeemia toimub juba neljandat korda ning tegu on noorte jaoks vajaliku üritusega, mis annab uusi ideid, teadmisi, palju võimalusi erinevate inimestega kohtumiseks ja sõprussuhete loomiseks.

Kui vajad igapäevasest rutiinist vaheldust, soovid uut tarkust, toredaid kaaslasi ning lõbusalt aega veeta, pane ennast 4H Sügisakadeemiasse kirja!

Jälgi üritust Facebookist, et saada värskeimat infot!

 

Lisainfo

sygisakadeemia@gmail.com