Sündmused

Noorteorganisatsioonide rattaorienteerumismäng Hiiumaal

Toimumiskoht: Hiiumaa
Toimumisaeg: 26.07.2017 - 31.07.2017

Kevad jõuab meile järjest lähemale ja ega suvi enam väga kaugel pole. Seega on aeg hakata tegema suveks plaane. Väga olulised kuupäevad mille peate ära märkima on 26.-31. juuli, mil Eesti Gaidide Liit korraldab suurejoonelise rattaorienteerumismängu mööda Hiiumaad! 

Kui oled 18+, jalgratta sõit ei ole võõras, ei karda mõnel päeval 60km sõita ega telkimist ega seda, et juukseid iga päev pesta ei saa, siis see pakkumine on just Sulle! 

Hiiumaa rattaorienteerumisemängu eesmärgiks on eesti noorteorganisatsioonide liikmete lõimumine ja noorte keskkonnateadlikuse suurendamine. Korraldajad moodustavad 2-4 liikmelised segavõistkonnad. Võistkondadele jagatakse hommikuti selle päeva kontorollpunktidega kaardid. Õhtuti toimuvad ühistegevused lõkke ääres ja matkaradadel.

Oodatud on esindama esialgu kahekümne kiireima noorteorganisatsiooni duod. Oma nimed saate kirja panna SIIN. Kohtade arv on piiratud!!! Kohtade mitte täitumisel anname sellest teile aegsasti teada, et ka teisi liikmeid oma organisatsioonist kaasata.

Orienteeruvad sõidu pikkused on 45km+60km+60km+30km, kui meie sekka satub kiiremaid sõitjaid või rattasõidus eriti vilunuid siis andke endast teada, loome teile rajale lisa-kontrollpunktid.

Loodame, et teil on olemas oma korralik, soovitavalt maastiku jalgratas, sest kitsaste kummidega on kruusateel või metsas keeruline sõita. Kohustuslik on kiiver ja soovituslik helkurvest. Kui teil ei ole jalgratast siis küsi kõik oma sõbrad, onud, tädid, vanaemad läbi. Kui ikka ei lähe hästi siis meie soovitame rentida korralik maastikujalgratas!


Samuti peab olema isiklik magamiskott, magamisalus ja pundi peale telk. Suuri kotte palume mitte kaasa võtta. Rajal saab olema paar autot, mis kõigi enamus kodinatest ühest laagripaigast teise viib.

Osalustasu on 15€. Ja tuleb see kanda EGLi arvelduskontole, mille leiate www.gaidid.ee alt-servast. Selgitusse lisada osaleja(te) nimi/nimed.

Lisainformatsioon tuleb sündmuse lähenedes.