Sündmused

Huvihariduskonverents III "Mis tuuled puhuvad"

Toimumiskoht: Kuressaare Linnateater
Toimumisaeg: 27.02.2017 - 28.02.2017

27.–28. veebruaril 2017. aastal toimub Kuressaares III huvihariduskonverents „Mis tuuled puhuvad?“. Konverentsil käsitletakse aktuaalseid teemasid, mh huvihariduse riiklikku rahastamist - kohaliku omavalitsuse ja riigi rolli selles. Paneeldiskussioonis arutletakse erinevatel huvihariduse- ja noorsootöö valdkonnas esile kerkinud teemadel, sh huvihariduse kvaliteet ja ringijuhendajate kvalifikatsioon.

III huvihariduskonverentsil alapealkirjaga „Tuulte lood“ toome teieni erinevate inimeste lood ja esitame küsimuse, millised on tänapäeva noored, missugused huvihariduse tööriistad ja kuidas neid kasutada? Oma ala spetsialistide ja valdkonnas tunnustatud kõneisikute abiga saame nimetatud küsimustel üheskoos diskuteerida, mille tulemusel õpime üksteiste kogemustest, kuid kaardistame ka valdkonna arendusvajadused.

Konverents toimub kahel päeval ning lisaks ettekannetele saab osaleda küsijana ka paneeldiskussioonis.

Huvihariduskonverentsile oodatakse osalema huvikoolide pidajaid, sh kohalike omavalitsuste esindajaid, huvikoolide juhte, huviharidusjuhte ja -ametnikke, koolide huvijuhte, noorsootöötajaid, ringijuhendajaid ja kõiki teisi huvilisi.

Konverentsi täpsustatud programmi ja registreerumisvormi leiate huvihariduse kodulehelt.