Meediakonverents 2014

ENLi meediakonverents tuleb taas!

Sel korral keskendume tele- ja raadiomeediale

Õhustiku ja hea tunde tekitamiseks koguneme 24. oktoobril kella 10:30st vana Raadiomaja I stuudiosse (Kreutzwaldi 14, Tallinn).

Kell 11 hakkab meile rääkima Eesti Rahvusringhäälingu meediauuringute osakonna juhataja Andres Jõesaar noorte rollist ja olemusest meedias, et saaksime rohkem aimu ja täpsemaid teadmisi sellest, kuidas meid meedias üldiselt kuvatakse. Tema ettekande lõpus kuulutame välja aasta noortesõbralikuma ajakirjaniku ja väljaande.

Seejärel jagame grupi pooleks ja paneme "käed külge". Telemaailma telgitaguseid tutvustab meile ERRi muuseumi arendusjuht Tiit Kimmel, kes on ETV sees ja ümber tegutsenud üle 30 aasta. Raadioajakirjanike saladusi ja näpunäiteid jagab Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse nõunik ja endine Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga.

Peale lõunasööki vahetavad grupid omavahel meediumid ja läbivad ka teise töötoa - kes enne kuulas Heidy Purga nõuandeid, läheb Tiit Kimmeliga telemaja avastama ja vastupidi. Päev lõpeb orienteeruvalt 15:15.

Tunned, et tahaksid kaasa lüüa? Registreeri end siinsamas ära 20. oktoobriks ja kohtume Raadiomaja I stuudios!

Meediakonverentsi osalustasu on €5, mille sisse kuulub kogu tarkus, mida suudad päevast ammutada, lõunasöök ja vajalikud materjalid.


 
*
*
*
*

*
*
*