Arengusprint 3.0

 

Eesti Noorteühenduste Liit korraldab sellel sügisel koolitusmaratoni, mille nimeks on Arengusprint 3.0. Koolitusprogramm on suunatud Eesti Noorteühenduste Liidu täis- ja kandidaatliikmetele. Koolituse eesmärk on noorteühendusi arendada, anda juurde olulisi teadmisi ja mis kõige tähtsam rakendada juba koolituse käigus saadud teadmisi enda organisatsioonis.

Arengusprint 3.0 on jagatud neljaks koolituse päevaks. Sellel aastal on koolitused keskendunud peamiselt noorteühenduste turundamisele, kus räägitakse sotsiaalmeedia sisustrateegiast, visuaalsest ja tekstilisest reklaamist ning veebikeskkonna kasutajasõbralikumaks tegemisest. Peale selle tehakse koolituse käigus erinevaid praktilisi ülesandeid. Koolituse viib läbi tunnustatud turundus- ja müügikoolitaja Anu-Mall Naarits ja Matis Metsala, kes töötab HTTPool Balticsi Eesti maajuhina ning on pikaajalise turunduskogemusega. Lisaks koolitustele jagavad ENL-i liikmeorganisatsioonid enda kogemusi ja teadmisi.

Kutsume Arengusprint 3.0 koolitusprogrammist osa võtma Eesti Noorteühenduste Liidu täis- ja kandidaatliikmeid. Palun registreerige enda organisatsiooni liikmeid hiljemalt 29. septembriks.

Koolituse ajakavaga on Teil võimalik tutvuda siin ja koolituste sisukirjeldustega siin.

REGISTREERIMINE

NB! Kuna koolituse osalejate arv on

piiratud (35 inimest), siis soovitan enda liikmeid võimalikult kiiresti ära registreerida. Lisaks sellele võib igast Eesti Noorteühenduste Liidu täis- ja kandidaatliikme staatust omavast organisatsioonist tulla koolitusele kaks liiget.

 

Lisainformatsioon
Kristiina Omuk
Eesti Noorteühenduste Liidu tegevjuht
Email: kristiina@enl.ee

Telefon: 58072296